BROŠŪRAS, INSTRUKCIJAS

Sūkņu ieskats

alcohol production

Alus, viskijs, sidrs un džins – iecienītāko dzērienu saraksts, kas ražoti alus darītavās, spirta rūpnīcās un citos dzērienu rūpnīcās, var būt samērā garš. Ražojot kvalitatīvus gala produktus, tiek izvirzītas būtiskas higiēnas prasības plūsmas procesam, tādēļ efektīvai spirta ražošanai ir izšķiroša nozīme optimālā sūkņa izvēlē.

Hgiēniskais sūknis ir nozīmīgs dzinējspēks spirta ražošanā un dzērienu sūknēšanā. Šis sanitārais sūknis lieliski darbojas arī citos pielietojumos pārtikas rūpniecībā un ir izstrādāts, lai apmierinātu augstās prasības dzērienu ražošanas procesā.

Lai gan sūknis ir plūsmas galvenā atbildīga sastāvdaļa, citi praktiski risinājumi, piemēram, maisītāji, ratiņi un pulsācijas slāpētāji, palīdz atvieglot alkohola ražošanu.

PAREIZI IZVĒLĒTS MATERIĀLS IR NOZĪMĪGS

Lai optimizētu procesu, ir būtiska nozīme higiēnskā sūkņa materiāla un dizaina izvēle. Alkohols var būt gaistošs produkts, tādēļ alkohola ražošanai var būt piemēroti šādi materiāli, piemēram:

  • Nerūsējošais tērauds. Visbiežāk izmantotais higiēniskais materiāls.
  • PTFE (politetrafluoretilēns). Acīmredzama izvēle detaļām, kas saskaras ar šķidrumu, izņemot nerūsējošo tēraudu. Augsta ķīmiskā izturība un zema berze ir vērtīgas materiāla īpašības.
  • Pielāgots dizains. Neļauj šķidrumam uzkrāties, neveidojas piesārņojums, kā arī to viegli var izjaukt pārbaudei un apkopei.
  • Gludas virsmas. Pulēta virsma neļauj netīrumiem aizķerties uz nelīdzenumiem, ir viegli noskalojama un tīrāma.
  • Savienojami materiāli. Pārtikas kvalitātei atbilstoši materiāli, kas atbilst tādiem standartiem kā FDA, EHEDG un EG 1935/2004.

UZLIESMOJOŠS ŠĶIDRUMS

Vairākuma gadījumos alkohols tiek ražots sprādzienbīstamā vidē. Sprādzienbīstamā vidē ir nepieciešams aprīkojums, kas spēj apstrādāt uzliesmojošu šķidrumu vai tvaikus un ir apstiprināts saskaņā ar ATEX direktīvu 94/9/EK. Dažādas iekārtas ir piemērotas darbībai sprādzienbīstamā vidē dažādās zonās. Mēs varam jums palīdzēt un piedāvāt drošu risinājumu jūsu ražošanai.

Melnais oglekļa pārklājums uz Tapflo plastmasas sūkņiem norāda, ka materiāls ir apstiprināts saskaņā ar ATEX. Materiāls ir vadošs un nodrošina to, ka sūknī neveidojas elektriskie lādiņi.

Pareizi izmantojot ATEX apstiprinātu Tapflo sūkni, varat būt droši par aizdegšanās un sprādziena risku.

SŪKŅI, KAS PĀRVALDA PROCESU

Lai ražošana būtu vienmērīga un veiksmīga, ir svarīgi izvēlēties pareizo plūsmas risinājumu. Spirta ražošanā galvenā loma atvēlēta membrānas sūkņiem un centrbēdzes sūkņiem, un tie ir dažādās konfigurācijās atkarībā no prasībām. Šeit ir norādīti sūkņi, kas veicina efektīvu ražošanu atkarībā no pielietojuma:

Vairāk par higiēnisko plūsmu risinājumiem varat lasīt šeit.

Vai vēlaties apspriest risinājumus, kas atbilst jūsu konkrētajam gadījumam? Palīdzēsim – droši sazinieties ar mums!

Par Tapflo. Tapflo grupa ir neatkarīgs, ģimenes īpašumā esošs Eiropas ražotājs un globāls membrānu sūkņu, centrbēdzes sūkņu un citu rūpniecisko procesu iekārtu piegādātājs. Tapflo savas pārstāvniecības ir 30 valstīs un neatkarīgi izplatītāji vairāk nekā 45 valstīs.