Par mums

presentation

Lai atvērtu prezentāciju spied uz bildes.

Uzņēmums „Tapflo” tika dibināts Kungelvā (uz ziemeļim no Gēteborgas), Zviedrijā, 1985. gadā un kopš tā laika mēs izstrādājam un ražojam pneimatiskos membrānu sūkņus.

Mūsu produkcijas klāsts ir paplašinājies no dažiem plastmasas modeļiem līdz pilnībā nokomplektētām plastmasas un fluoroplasta, metāliskām un higiēniskām sērijām. „Tapflo” grupā pašlaik strādā vairāk nekā 350 cilvēki, kuri nodarbojas ar projektēšanu, ražošanu un pārdošanu.

 

Pirmā sūkņa izstrāde

Pump d .en

Pirmā izstāde

F rsta m ssan.en

Tapflo Grupa aug

1990. gadu sākumā Tapflo sāk dibināt uzņēmumus vairākās Eiropas valstīs, kā,opiemēram, Lielbritānija, Dānija, Itālija utt..

Šie uzņēmumi strauji iekaroja tirgu savās valstīs un līdz ar to Tapflo turpināja avērt pārstāvniecības aizvien jaunōs uz jaunos tirgos - tai skaitā: Francijā, Spānijā un Īrijā.

Tapflo dodas pāri jūrām un okeāniem

2002 Tapflo dibināja pirmās pārstāvniecības Dienvidāfrikā, velāk - Ķīnā un Indijā.

Tapflo dodas uz Austrumiem

Sākot ar 1997. gadu, kad tika uzsākta Tapflo darbība Sanktpēterburgā un atverot aizvien jautnas un janas parstāvniecības, šobrīt Tapflo East jau aptver 19 valstis: Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Turcija, Austrija, Čehija, Slovākija, Indija, Bulgārija, Azerbaidžāna, Horvātija, Uzbekistāna, Kazahstāna, Rumānija, Serbija, Gruzija un Turcija.

IMG 1975 jpg.en

 

About Tapflo. Tapflo Group is an independent, family owned, European manufacturer and global supplier of Air operated diaphragm pumps, centrifugal pumps and other industrial process equipment. Tapflo is represented by own sales offices in 28 countries and by independent distributors in more than 30 countries.