Tapflo ir uzticams un pārbaudīts

membrānu sūkņu (PE & PTFE, higiēnisko, metāla, farmaceitisko, EHEDG aseptisko, pulvera), pulsācijas slāpētāju, centrbēdzes sūkņu (rūpniecisko, higiēnas, magnētisko sajūga sūkņu, vertikālo, pašgruntējošo, plastmasas), peristaltisko sūkņu un filtru ražotājs un piegādātājs.

Mēs specializējamies sniedzot kompleksu risinājumu tādās nozarēs kā:

  • ķīmiskā un naftas ražošana
  • ķīmiskā un naftas ražošana
  • farmācija
  • kosmētikas ražošana
  • papīra ražošana
  • higiēnas nodrošināšana
  • notekūdeņu attīrīšanas iekārtas

Tapflo sūkņi ir kļuvuši par svarīgu elementu iekārtās, it īpaši tiem, kas tos izmanto bīstamo šķidrumu sūknēšanai. Mūsu risinājumi ir droši un videi draudzīgi, kā arī atbilst atzīto kvalitātes sistēmu un vadlīniju augstajām prasībām. Daudzi mūsu produkti atbilst ATEX direktīvas prasībām, kas attiecas uz sūkņu izmantošanu sprādzienbīstamā vidē. Visām mūsu ierīces un iekārtas atbilst Eiropas kvalitātes direktīvām CE. Uzņēmumā ir integrēta kvalitātes vadības sistēma, kas atbilst ISO standartam.

Papildus savu sūkņu un to sistēmu ražošanai, Tapflo ir oficiālais partneris un izplatītājs tādiem zīmoliem kā: Albin, ARBO, Doseuro, Nova Rotors, Salvatore Robuschi, SPX Flow Tehnoloģija, Hydracell, Steinle.

 

Another Impressive CNC machine to boost up Tapflo’s production capabilities!

To increase production capacity, Tapflo Factory expands its Hi-End machine park. The brand new Mazak CNC (computer numerical control) machine just arrived at the factory. Mazak QUICK TURN is a multi-task machine brings together advanced techno...

read more

TAPFLO Benelux BV became the exclusive distributor for SOMA Pumps GmbH

SOMA Pumps GmbH (www.soma-pumps.de) has decided to appoint TAPFLO Benelux BV to be their exclusive channel partner for the Netherlands, effective from the 11th of February, 2019.

read more

Tapflo within finalists of The Pump Industry Awards

We take great pleasure and pride in announcing that Tapflo UK have made the finals for two categories in the upcoming Pump Industry Awards Ceremony: Technical Innovation Of The Year Finalist for Tapflo TC Intelligent Pump equipped with LEAP Low...

read more

We are proud to announce the establishment of Tapflo Benelux!

For many years it has been Tapflo’s wish to have their own facility in the Benelux. This wish has now come to fruition as TAPFLO Benelux B.V. is in full operation from Jan. 1, 2019.

read more

___________________________________________________________

Tapflo

ir Tirdzniecības palātas loceklis

chamber.lv

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri

___________________________________________________________

Your nearest Tapflo dealer is:

Par Tapflo. Tapflo grupa ir neatkarīgs, ģimenes īpašumā esošs Eiropas ražotājs un globāls membrānu sūkņu, centrbēdzes sūkņu un citu rūpniecisko procesu iekārtu piegādātājs. Tapflo savas pārstāvniecības ir 30 valstīs un neatkarīgi izplatītāji vairāk nekā 45 valstīs.`