Sīkdatņu politika

Sīkdatnes

Lai nodrošinātu pareizu šīs vietnes darbību, mēs dažreiz ievietojam Jūsu ierīcē nelielus datu failus, ko sauc par sīkdatnēm. Tā darbojas lielākā daļa tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā tālrunī, kad Jūs apmeklējat šo vietni. Tā ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un iestatījumus (piemēram, lietotājvārdu, valodu, fonta lielumu un citus attēlojuma iestatījumus) ilgākā laika periodā, lai Jums tās nebūtu atkārtoti jānorāda katru reizi, kad atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē vai pārejot no vienas lapas uz citu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu vietnes izmanto vairāku veidu sīkdatnes, lai atcerētos:

• Jūsu displeja iestatījumus, piemēram, krāsu iestatījumus vai fonta izmēru
• vai Jūs jau esat atbildējis/atbildējusi uz mūsu aptauju, kurā vēlamies noskaidrot, vai lapas saturs ir bijis noderīgs (lai Jums neuzdotu šo jautājumu vēlreiz)
• vai esat (neesat) piekritis/piekritusi izmantot šīs vietnes sīkdatnes

Tāpat, daži mūsu lapās iekļautie video izmantot sīkdatnes, lai anonīmi apkopotu statistiku par to, kā Jūs nonācāt šajā lapā un kādus video aplūkojāt.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāta, lai tīmekļa vietne darbotos, taču tas ļaus Jums izbaudīt labāku vietnes pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat dzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes, taču šādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nedarboties kā paredzēts.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai personīgi identificētu Jūs un mēs pilnībā kontrolējam modeļu datus. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas citiem mērķiem, kā vien tiem, kas aprakstīti šeit.

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat pārvaldīt un/vai dzēst sīkdatnes, kā vien vēlaties - lai uzzinātu vairāk, skatiet aboutcookies.org. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau atrodas Jūsu datorā un Jūs varat iestatīt lielāko daļu pārlūku tā, lai neļautu tiem izvietot sīkdatnes Jūsu datorā. Tomēr šādā gadījumā Jums var būt nepieciešams manuāli pielāgot dažus iestatījumus katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Par Tapflo. Tapflo grupa ir neatkarīgs, ģimenes īpašumā esošs Eiropas ražotājs un globāls membrānu sūkņu, centrbēdzes sūkņu un citu rūpniecisko procesu iekārtu piegādātājs. Tapflo savas pārstāvniecības ir 30 valstīs un neatkarīgi izplatītāji vairāk nekā 45 valstīs.`