Iegremdējamie dziļurbuma sūkņi

Jau sešdesmit gadus ražojot un uzstādot sūkņus, Gruppo Aturia  izmanto savu lielo pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem šobrīd vairāk nekā 500 dažādu produktu ar lieliskiem veikstspējas un izturības rādītājiem. Turklāt - šie sūkņi patērē arī ļoti mazus enerģijas resursus.

Sākotnēji iegremdējamie sūkņi sākotnēji tika izstrādāti ūdens sūknēšanai no akām. Lai nodrošinātu augstāku ražību un izturību, sūklņis Corps darba ātruma sūkņi ir izgatavoti ar liešanas metodi , kas nodrošina lielāku izturību, salīdzinot ar tiem, kas tiek "spiesti". Izmantojot dažādus materiālus, kā piemēram, bronza, nerūsējošais tērauds un Duplex, ievērojami  tiek paplašināts sūkņu pielietošanas nozaru kl\asts. Turklāt, pateicoties jauninājumiem, Gruppo Aturia piedāvā vairākus iegremdējama sūkņa XAB sērijas modeļus ar nominālo diametru līdz 25 " .

 

About Tapflo. Tapflo Group is an independent, family owned, European manufacturer and global supplier of Air operated diaphragm pumps, centrifugal pumps and other industrial process equipment. Tapflo is represented by own sales offices in 28 countries and by independent distributors in more than 30 countries.